02
01
04
00
05
03


cena: 2900 PLN
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY


Ten piękny pojazd osobisty sprawdzi się doskonale zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas wakacyjnych eksploracji miejskich. Solidna aluminiowa i składana konstrukcja, ciekawy design oraz bateria, którą można w łatwy sposób demontować tworzą z Lightninga jedną z najciekawszych propozycji na rynku. Doskonałe właściwości jezdne, regulowany amortyzator, jak również dekoracyjne i sygnalizacyjne oświetlenie czynią go dodatkowo pojazdem bardzo bezpiecznym. Nasza hulajnoga jest doskonałą alternatywą dla osób ceniących czas - pozwala szybko i skutecznie dotrzeć do celu (np. do pracy) bez wysiłku, bez korków i bez tłumów w komunikacji miejskiej. Pojazd posiada także port USB do ładowania przenośnych urządzeń. Z Lightningiem nigdy nie zabraknie Ci energii.

km zasięgu
calowe koła
kg ładowności
kg masa własna

 

Silnik

250W BLDC

Doskonałej jakości silnik bezszczotkowy zamontowany w Lightningu zapewnia bezawaryjną pracę oraz komfort użytkowania - jest całkowicie bezobsługowy.

Akumulator

LG litowo-jonowy, 36V / 8Ah, wyjmowany

Dużej pojemności pakiet ogniw litowo-jonowych renomowanej firmy zapewnia daleki zasięg oraz długą żywotność akumulatora, który można w łatwy sposób zdemontować i naładować poza pojazdem. Dodatkowo zawiera port USB do ładowania urządzeń mobilnych.

Oświetlenie

Aż 4 źródła światła

zagwarantują, że będziesz widoczny/-a na drodze.

Mocna lampa oświetlająca drogę, dekoracyjne oświetlenie obudowy baterii oraz lampki sygnalizujące hamowanie w gripach kierownicy nie tylko dają rewelacyjny efekt wizualny, ale przede wszystkim wpływają na poprawę bezpieczeństwa.

Wyświetlacz

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

o dużej jasności pokaże Ci podstawowe parametry pojazdu, a zamontowany na nim przycisk pozwala na zarządzanie ustawieniami hulajnogi.

Hamulce i zawieszenie

2 niezależne hamulce i amortyzator

Hamulec elektryczny (manetka na kierownicy) oraz mechaniczny znany z klasycznych hulajnóg pozwalają skutecznie zatrzymać pojazd zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Amortyzator w tylnym kole zapewnia komfort jazdy, a prosta regulacja pozwala na dostosowanie jego twardości do preferencji i wagi użytkownika.

Budowa

Aluminiowa składana konstrukcja

daje dużą wytrzymałość przy stosunkowo niewielkiej wadze oraz zapewnia wygodę w transportowaniu pojazdu.